سلام من,گوشیم و دوربینم رو که بعد از
ایـن میخوایم بـاشما باشیم پذیرا باشـید.
بعد از این3تـایی می خوایم صحـنه هایی
رو که دییدیـــدیم رو واسه شمـا هم بــه
نمایـش بکشیم. و امّـا پیکایل و عکسـایه
ناب:
عکــاسا بدنبــال ایـن عکســــان و بیشـتر
عکسـایی کـه میگیــرن به خیال اینکـــه از
هـمیــن نــوع عکسا باشن میگیرن.
ولی از خیــل زیادی عکسهـای زیبایی که
میگیرن چنــد تـاشون عـکــس نادیــــدنی
میشه.من عکــاس حــرفه ای نیستم ولی
عکاسی و ثبت لحظـــات زیبا رو مثه خیلیا
دوست دارم.البته مطالب وبلاگ فقط عکس
نیست بلــکه مطالــب فعلاً در 4 دسـته
منتشر میشن:
-نادیدنی:فیلم، عکس و شکار لحظه هایی
که توسط دوربین گوشیم(پیکایل)گرفته
شده.
-ناشنیدنی: احادیث، روایات وحکایات کــم
گفته شده و کمتر شنیده شده...!
-طرح: که شامل پوستر و طـرح های
مناسبتی با موضوعات روزهستش.
- و در آخر معرفی وب سایت: که حاصل
وب گردی هام هست.
یا حق
  :: مدیر وب سایت : سید امیر علی حیدری
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

زیبایی های معنوی و مادی را به یکدیگر نشان دهیم.

نا شنیدنی (9): شماره می کنند یاران یوسف را شیعیان، در صف منتظران مهدی باشید...!
چهارشنبه 3 آبان 1391 ساعت 12:01 ب.ظ | | نوشته ‌شده به دست سید امیر علی حیدری | ( نظرات )
عکس: اسلام علیک یا اباصالح المهدی
حکایت می کنند وقتی که حضرت یوسف صدیق علیه السلام را به مصر بردند تا در معرض فروش بگذارند ، پول های زیادی برای خریداری یوسف علیه السلام حاضر کردند ، ناگاه پیر زنی کلاف ریسمانی برای خرید حضرت یوسف علیه السلام آورد .

شخصی به آن پیر زن گفت:
ای نادان با این همه مالی که اشراف برای خرید او حاضر کردند ، تو را چه می شود که به این کلاف ریسمان طمع داری ، یوسف را خریداری کنی... ! پیره زن گفت : می دانم به این مقدار ناقابل یوسف را به من نمی دهند ، لکن مقصودم این است که وقتی خریداران یوسف تعدادشان را شماره کردند من هم داخل آنها محسوب شوم .

''گفت یوسف را چو می فروختند مصریان از شوق او می سوختند، زان زن خونی بخون آغشته بود، ریسمانی چند بر هم آغشته بود، در میان جمع آمد باخروش، گفت کی دلال کنعانی فروش، این زمین بستان و با من بیع کن، دست در دست منش نه، بی سخن خنده آمد مرد را، گفت ای سلیم نیست در خور تو این  یتیم، ییره زن گفتا که دانستم یقین، کین پسر را کس نی فروشد بدین، لیک اینم بس که دشمن چه دوست گوید این زن از خریداران اوست.

داستانی از پیامبر مکرم اسلام که مربوط به قضیه فروش یوسف است:

روزی حضرت محمّد (صل الله علیه و آله وسلم)  برای اقامه نماز عازم مسجد بودند، در بین راه با كودكان روبرو گردیدند كه سرگرم بازی بودند. آنان با دیدن حضرت ، نزد ایشان آمده و برگرد آن حضرت حلقه زدند و از حضرت خواستند که آنها را...
در ادامه مطلب به خواندن ادامه دهید...
بر دوششان سوار کنند.حضرت خواسته شان را اجابت کردن و مشغول بازی با کودکان شدند تا که اندکی بعد وقت اذان شد و  بلال که همراه پیامبر بود عرض كرد:

یا رسول الله مردم در مسجد منتظرند پیامبر (صل الله علیه و آله وسلم) فرمود : برایم تنگ شدن وقت نماز بهتر از تنگ شدن دل این كودكان است سپس فرمود: به خانه ام برو اگر چیزی هست برای كودكان بیاور، بلال با چند عدد گردو برگشت و آنها را نزد حضرت آورد:

 پیامبر گردوها را در دست گرفت وخطاب به كودكان فرمود:  " آیا حمل کننده خود را با این گردو ها عوض می کنید؟ كودكان به این معامله رضایت دادند و با خوشحالی پیامبر را رها كردند. پیامبر(صل الله علیه و آله وسلم) راهی مسجد شد و فرمودند: « رَحِمَ الله أخی یوسف . . . » خدا رحمت كند برادرم یوسف را كه او را به چند درهم فروختند و مرا به چند گردو!

پانوشت: ظهور نزدیک است به اندازه ای که یار خراسانی اش فرمود: اتفاقات بزرگی در منطقه و جهان در حال رخ دادن است و اینها همه به اتفاق عظیم تری متصل خواهد شد و حضرت بهجت فرمود پیران آماده باشند و یار صدیق در خطابه ی نماز جمعه گفت: بوی پیراهن یوسف به مشام می رسد انشالله ظهور نزدیک است.

پانوشت2: شیعیان بیایید دوباره خود را نگاه کنیم و ببینیم آیا داخل صف هستیم؟!در صف منتظران ظهور؟! اکنون که دنیا را انقلاب گرفته ما را خواب نباید که بگیرد... که عمری شعار زده بودیم و خود را منزه از عیب و ایراد دیدیم. اینبار انقلابی دگر باید کنیم انقلابی از درون... تا آماده ظهور شویم. جا پای جای یار خراسانی خواهیم گذاشت تا گم نشویم در این طوفان فتنه...

پانوشت3: این پانوشت جالب بود در وبلاگ دوستان خوبم عکاس مسلمان و سرداران گمنام دیدم لیکن چون مناسب این ایام است ما نیز نشر می دهیم این را:
این روزها چه روزهای با عظمتی است؛ موسی به طور می رود،فاطمه به خانه علی،ابراهیم با اسماعیل به قربانگاه،محمد با علی به غدیرو حسین با همه ی هستیش به کربلا...امتیاز این مطلب:    
Share
:: مرتبط با: پیامبران و امامان , احادیث و روایات , سخنان بزرگان , نا شنیدنی ,
:: برچسب‌ها: یوسف زهرا , گل نرگس , منتظران ظهور , یوسف پیامبر , زیبای یوسف , خریداران یوسف , پیرزنی که خریدار یوسف شد , ریسمان قیمت یوسف , سرشماری یاران مهدی صاحب زمان , ظهور نزدیک است , وعده ظهور , اشتیاق ظهور , انقلاب درون , آمادگی برای ظهور , یار خراسانی , حضرت بهجت , یار صدیق , وعده های ظهور , مشتاقان ظهور , Joseph Z. , amaryllis , Seventh-Day Adventist , Joseph the Prophet Joseph Fine , buyers , Joseph , the buyer was an old lady , twine Joseph Price , M. The Fellowship of the time of the census , the advent of the promised appearance of passion , in the preparation for emerging ,
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic